Hakkımızda

Yat Servis, ilk başta hizmet verme amacıyla kurulmuş, bu hizmeti verirken denize gönül veren veya denizden ekmeğini çıkaran tüm denizcilerin hak ettikleri kaliteyi sunmayı hedefleyen müşteri odaklı bir firmadır.

Müşterini ihtiyacına ve denizde yapmak istediklerine uygun  özel tekne  imalatı konusunda tektir.

Ekonomik sakin bir gezinti yapmak isteyen müşteriye çok yakıt yakan süratli bir tekneye ihtiyacı olduğunu söylemek yerine, müşterinin tam istediğini bulup çıkarmak bizim işimizdir.

Teknenin boyutunda ve yapıldığı malzemede sınırımız bulunmamaktadır: Ahşap, saç, fiber veya alüminyum; yelkenli yat,  motor yat, şalopa, uskuna, keç, gulet, balıkçı tekneleri, hizmet tekneleri.

Ayrıca firmamız refit (restorasyon), tamir, bakım hizmetlerinde çok tecrübelidir ve kalitesini ispatlamıştır.

Çeşitli tekne ekipmanlarının tedariği doğrultusunda hem imalat hem de temsilcilik yapmaktadır.

Bizim müşterilerimizden “tekneyi bir alırken bir de satarken sevindim” cümlesini duyamazsınız.

 

  • Hizmetlerimiz

    Servis hizmetlerinin en önemli kuralı, üreticilerin hazırladığı bakım manuelleri ve kitapçıklarına harfi harfine uymaktır. Bakımlar arıza olmadan yapılmalı, tamire mümkün olduğu oranda gerek kalmamalıdır. Arıza durumunda tanının doğru konulması devamı »

  • Ürünler

    Bakım hizmetlerimizin yanısıra müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü tekne, yedek parça ve ekipmanı temin etmekte yardımcı oluyoruz. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; yeni tekne satışı, ikinci el tekne satışı, kiralık tekne devamı »

  • Haberler

2018 Yat Servis - All Rights Reserved
Designed by Hakkı Ceylan