Yat Servis » Temsilcilikler

Temsilcilikler

 

Ocean Medical International – http://www.oceanmedicalinternational.com/

Ocean Medical International Ltd., medikal kit ve aletler imalatı ve satışı, 24/7 medikal danışmanlık, telefon aracılığı ile medikal danışmanlık ve yat personelinin medikal konulardaki eğitimi hizmetlerini 1993 yılından beri başarıyla sürdüren bir firmadır. Ocean Medical ürünleri dünya denizlerinde yol alan en büyük ve önde gelen yatlarda bulunmakta ve günlük gezinti sırasındaki ihtiyaçlardan süperyat seviyesindeki ihtiyaçlara kadar her çeşit çözümü içlerinde barındırmaktadır.

 

G&M Power Planthttp://www.gmpp.co.uk/

g-m60 seneden fazla bir süredir jeneratör sektöründe faaliyet gösteren G&M endüstriyel, askeri ve denizcilik sektörüne yönelik çözümler sunmaktadır. Son zamanlarda bu kategorilere telekom operatörlerine yönelik çözümlerini de eklemiştir. Seri üretimden ziyade uzmanlık gerektiren durumlar için tasarım ve üretim yapan G&M, imalatında her çeşit motoru ve alternatörü kullanma esnekliğine sahiptir.

Nu Teak – http://www. nuteak.comNu Teak sentetik tik üreten bir Amerikan firmasıdır. Ticari uygulamalarda bile kullanılabilecek kadar dayanıklı fakat lüks yat sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak kadar yaratıcı bir çözüm olan sentetik tik PVC bazlı bir ürün olup mantar önleyici bir kompozisyona sahiptir ve yüksek dereceli UV önleyicileri bünyesinde içermektedir. En zararlı UV seviyesine sahip ekvator bölgelerindeki kullanımından sonra dahi yeni döşenmiş görünüşünü muhafaza etmektedir. Sentetik tik geri dönüşümden gelen malzeme ile imal edilmektedir. Çevreye katkısının yanında gerçek tik fiyatını ödeyip plantasyon tiki satın alma riskini de ortada kaldırmaktadır. Yağlama, leke çıkarma, vernik ve zımpara gibi bakım ihtiyaçları sentetik tik kullanımında tamamen ortadan kalkmaktadır.Kullanıcısına hem para hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır.
UMT International  http://www.umtmarine.com/ 
Yatlar için çok çeşitli ekipmanlar üreten UMT Marine, paslanmaz metal imalat konusunda çözümler sunmaktadır.
UMT Marine International
 
Mast Productshttp://www.mastproducts.com

Mast ProductsMast Products 1995 yılından beri faaliyette olan denizciliğin beşiği Hollanda menşeli bir firmadır. Özellikle denizcilik sektörüne hitap edecek şekilde dizayn edilmiş olan LED aydınlatma ürünleri imal eden firma tasarımları ve üstün üretim teknolojisi ile benzerlerinin bir adım önündedir.

Natural Mat – http://www.naturalmat.com

Natural MatNatural Mat 1999 yılından beri denizcilik sektörüne yönelik tekstil çözümleri sunmaktadır. Devon’da imal edilen Natural Mat mamullerinde tamamen geri dönüşüme uygun ürünler kullanılmaktadır. Özellikle siparişe özel yatak üretiminde Natural Mat markası dünyanın önde gelen süperyatlarında ve mağazalarında tercih edilen markaların başında gelmektedir.

 
  • Hizmetlerimiz

    Servis hizmetlerinin en önemli kuralı, üreticilerin hazırladığı bakım manuelleri ve kitapçıklarına harfi harfine uymaktır. Bakımlar arıza olmadan yapılmalı, tamire mümkün olduğu oranda gerek kalmamalıdır. Arıza durumunda tanının doğru konulması devamı »

  • Ürünler

    Bakım hizmetlerimizin yanısıra müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü tekne, yedek parça ve ekipmanı temin etmekte yardımcı oluyoruz. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; yeni tekne satışı, ikinci el tekne satışı, kiralık tekne devamı »

  • Haberler

2019 Yat Servis - All Rights Reserved
Designed by Hakkı Ceylan