Ağustos 2015: Amerikan BG Products dizel ve benzinli marine bakım servisleri ile hizmetinizdeyiz.

Amerikan BG Products Inc. Türkiye yetkili distribütörü, BGD Petrokimya ile, BG Products  marine grubu ürünlerin satışı ve servis uygulamaları konusunda anlaşmaya varıldı.

BG Products Inc.

BG Products, Inc. motorların daha uzun ömürlü olmasına ve bu arada daha iyi performans göstermesine kendini adamıştır. Her iş gününde dünya çapında 100,000’den fazla tamir atölyesi, bayii ve teknisyen ürünlerimizi, hizmetlerimizi, aletlerimizi ve cihazlarımızı kullanmaktadır. Bu ürünlerin ve hizmetlerin her biri uzun yıllardır yapılan araştırmaların ve profesyonellerle karşılıklı etkileşim ve iletişim halinde bulunulmasının sonucunda meydana gelmiştir. BG Products Inc. şirketi, uluslararası distribütörleri aracılığıyla profesyonel  kullanıcılarına innovatif ürünler ve başarısı kanıtlanmış motor bakım servisleri sunmaktadır.

Tarihçe

BG firması 2. Dünya savaşının zor günlerinde kök saldı. BG Products firmasının yedi kurucusu savaştan karakterleri doğrulanmış, cesaret ve vizyonları kanıtlanmış olarak çıkmıştı. 1971 yılında  müşterek ihtiyaç nedeniyle – üstün kaliteye sahip kimyasal ürünler konusunda faaliyet gösterecek ve hatta kişisel ve mesleki mükemmeliyet yolunda ortak bir davada birlikte çalışan insanların katkıları ile yeni bir şirket kurmak için bir araya gelmeden önce petrokimya sektöründe 175 yıllık kolektif bir deneyimi bir araya getirdiler.

Son yıllarda gittikçe daha sofistike hale gelen motorların bakım gereksinimleri, model yılından model yılına artış gösterirken, BG Products Inc. firması da, detaylı, kapsamlı eğitim programları ile aynı düzeyde ilerlemeye devam etti. Eğitime bağlılık 1999 yılında kendi BG Üniversitemizin kurulmasıyla sonuçlandı.

Tüm BG şirketi departmanlarının ve distribütörlerinin her şeyden daha önemli iki ana hedefi vardır. Bunlar ; Taşıt sahiplerinin menfaatleri ve ürünlerimizle, cihazlarımızı kullanan profesyonellerin karlılığıdır.

Yeni bir binyıla yaklaşırken, BG Products Inc. firması, sektörde değişim hızını ayarlayacak bir dizi cesur önlem aldı. Distribütörlerimizin, BG ürünleri için talep oluşturmasına yardımcı olma ihtiyacının belirmesi üzerine, BG Products Inc.’yi ulusal ve uluslar arası çapta endüstri profesyonellerinin huzuruna getiren bir marka bilinirlik programı başlattık. Programımız, şirketimizin profilini, meslek dergilerinde ve yarış pistlerinde yükseltecektir. BG ayrıca radyo ve televizyonda otomotiv konusunda tavsiye veren programlara sponsor olmaya başlamış bulunmaktadır.

Bugünün BG Products sistemleri, yalnızca ürünü içermekle kalmayıp, ürünün uygulanması için gereken servis aletlerini ve servis teknisyenleri için komple eğitim desteğini de içermektedir.

Günümüzün BG Products firması yalnızca ürün satmıyor, üstün güvenilirlikte motor bakımı sağlarken, bayi servis departmanlarının kar potansiyelini arttıran servis hizmetleride geliştiriyor.

BG Products Inc, geçen süre içerisinde motor endüstrisinde problemlerin ana sebebinin,emme sübapları ve sistemi ile piston yanma odaları ve yakıt enjektörlerinde oluşan karbon ve diğer tortular olduğunu gördü.   Bunun üzerine BG Products Inc, ilk olarak 1985 yılında yakıt enjektörlerini temizleyici ve motordan uzaklaştırıcı uygun – ekonomik methodu diesel ve benzinli motorlar için kendi araştırma – geliştirme laboratuvarlarında üreterek satışa sunmuştur.

BG Products Inc, kuruluşundan bu yana  geçen uzun süre  zarfında adımlarını, değişen ve gelişen motor dizaynları ve onların  problemlerinin çözümüne yönelik atarken,çevresel ve doğal koruma kurallarınada sıkıca bağlı kalmıştır ve bağlı kalmaya devam edecektir.

Her şey değişti ve hızla da değişmeye devam etmekte.

Günümüzün motorlar fabrikadan çıkıştan itibaren 70’li yılların başlarında Popüler mekanik ve teknoloji dergilerinde hayal edilebilecek olan güç ve tasarruftan çok daha fazlasıyla, daha uzun süre çalışabilmektedir. Ancak bu başdöndürücü ilerleme ve teknolojiye rağmeni rakiplerinin aksine, BG de işler iyi gitmeye devam ediyor.

BG Products, ürünlerinin üretilmekte olan, teknik olarak en ileri araçlara, uzun ve mutlu bir ömür eklediğini, tüm profesyonellere ve araç sahiplerine ispatlamıştır, bu nedenle sürekli yükselen bir satış eğrisine ve müşteri takdirine sahip olabilmiştir.

Misyon/Vizyon

BG Products, daima olduğu gibi, her biri üst düzeyde eğitilmiş bir satış organizasyonunun kurulmasından sorumlu olan, birbirine bağlı bir bağımsız distribütörler ağı aracılığıyla çalışır. Her bir distribütör ABD, Kanada, Orta ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya’da münhasır bir pazarlama bölgesine hizmet verir.                 Bu distribütörler BG’nin kişisel ve kurumsal dürüstlüğe ve hızla değişen bir piyasa beklentisine sahip ürün tasarımına bağlılığını paylaşırlar.

BG Products Inc, ve dünyaya yayılmış distribütörleri ürün geliştirme ve servis’te mükemmeliyetçilik hedefi etrafında sıkı sıkıya kenetlenmiş bir ailedir.

BG Products Inc, yüksek kaliteli karbon temizleyiciler, yakıt kondisyonerleri , yağ kondisyonerleri, spesifik  gresler,yağlar ve kimyasalların araştırma , geliştirme ve üretimleri konusunda lider bir kuruluştur.

BG Products Inc, ve distribütörlerinin ana hedefi sürekli geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve teknik destek hizmetimiz sayesinde tüm servis sağlayıcı partnerlerimiz ile kesintisiz olarak müşteri memnuniyeti ve yüksek güveni tesis edip sürdürmektir.

KALİTE

BG Products, Inc., müşterilerinin gereksinimlerini enüst seviyede karşılarken, ürünlerinin ve bakım servislerinin, çevreye olan olumsuz etkileri en aza indirmek için Kalite ve Çevre Yönetim Sistemini  özenle sürdürmektedir..

BG Products, Inc., ekipmanlar, aletler, gresler, özel kimyasallar ile yağ ve yakıt kondisyonerleri konusunda  ISO 9001 and 14001sertfikalı  lider bir üreticidir.

Kalite ve Çevre Koruma Politikası

Yönetim olarak taahhüdümüz : SÜREKLİ GELİŞİM

• Sürekli geliştirdiğimiz ve güçlendirdiğimiz Kalite Çevre Koruma Sistemimiz, hedeflerimize ulaşmamızda şirketimize etkili bir şekilde yardımcı olmaktadır.

• Bakım ve gözetim sistemleri, gereksinimleri ve performans takibini yapabilmemizi,  iç ve dış aktiviteleri kontrol altında tutabilmemizi sağlamaktadır.

KURALLARA UYUM

• Geçerli çevre koruma kanunları, regülasyonlar ve şirketin taahhüt etmiş olduğu diğer gereklere ve yükümlülüklere  tam olarak uymaktadır.

KİRLENME ÖNLEME

• Materyallerin, süreçlerin  veya  ürünlerin neden olduğu kirlenmelerin tespiti.

• Kirleri azaltma ve kontrolü sağlamak için, ekonomik ve teknik olarak tutarlı ölçümleri gerçekleştirmek.

Tüm çalışanlarımız, bu kontrollerin yapılması ve çevre koruma takiplerinin yapılmasının sağlanması için tüm katk vermekle sorumludurlar.

ISO 9001: 2008 Sertifikası

Ulusarası Standartlar Organizasyonu (ISO) 110’dan fazla Ulusal Standart Kuruluşundan meydana gelmektedir. Bu organizasyonda birleşik devletler adına Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) yer almaktadır.

Tasarım, geliştirme, üretim ve servis konularında kalite teminatı için  ISO 9001 tarafından   iş modeli sağlanmıştır.

ISO sertifikasyonu gerçekleştirmek amacıyla BG Products tarafından, içerisinde, teknik servis, pazarlama, mühendislik, uygulama, satın alma, insan kaynakları ve kalite kontrol personelinden oluşan bir takım kurulmuştur.

Bu takım, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri temini ile ilgili süreçleri gözden geçirdi.Ardından her departman ile ilgili süreçleri dokümantasyon haline getirdi.  Tün bu çalışmaların sonunda  ISO akrediyonlu sertifikasyon kuruluşu SAI Global’in tüm  sertifikasyon süreçlerini başarıyla tamamlayarak, 2001 yılında  ISO 9001sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

ISO 14001: 2004 Sertifikası

ISO 14001 Çevresel Yönetim Sertifikası için çalışmalara başlanmasının ve test süreçlerinin tamamlanmasının ardından, 13 Ocak 2014 tarihinde  BG Products Inc. yapılan bağımsız denetlemeler sonucunda, çevresel yönetim sistemi  sertifikası  ISO 14001:2004  ISO tarafından konfirme edilmiştir.

ISO, 15 yıldır firmaların ve organizasyonların çevresel etkilerini ölçen – kayıt altına alan   ve derecelendiren sertifikasyon sistemi olan  ISO 14001:2004 ile firmaların çevresel sorumluluklarını denetlemektedir.

ISO 14001:2004,  çevresel yönetim kriterlerini belirleyen bir sistemdir. Bu sistem maliyet düşürme,atık azaltma ve kaynak kullanımını geliştirmeyi amaçlayan tüm işletmeler tarafından uygulanabilmektedir.

ISO 14001:2004 sistemi, hissedarlara, şirket yönetimine ve personele, çevresel etkilerein ölçülmesi ve geliştirilmesi noktasında güven sağlamaktadır.

Yukarıda  anlatılanlardan da anlaşıldığı gibi BG Products Inc.  kimyasalları ve bakım servis ürünleri konusunda, dünyanın en kaliteli ürünlerini üretebilen, teknoloji ve altyapıya sahip birkaç üreticisinden birisidir.

Şubat 2014: Tarihi yalkenli Güray Kaptan sezona hazırlanıyor

15. Yüzyıl karaveli yapsında inşa edilmiş, yelkenli tekne Güray Kaptan sezon bakımları için Antalya Setur Marina’da karaya çekildi.

Haziran 2012: MY Talisman C den sonra MY Vicky de Yatservis’i seçti.

Proteksan Turkuaz’ın NB 53 nolu projesi 70 m lüx yat MY Talisman C ‘nin garaj alanının Nu teak ile kaplanmasından sonra NB 54 nolu proje 72 m lüx yat MY Vicky’nin de garajı Nu teak ile kaplandı.

Haziran 2011: Quest R Yatservis’i seçti.

37m,   Benetti  inşası lüx motor yat Quest R’ ın periyodik bakımları dahilinde  navigasyon sistemi uydu ayarları, pasta cila işleri,  zehirli uygulaması ve boya tamirleri yapıldı.

Haziran 2011: Hiawatha çok yaşa.

Yatservis  Amerikan Konsolosluğu teknesinin ömrünü uzattı.

Hiawatha,  1932’ de New York’da  Boğazın zor şartları için inşa edilmiş 15m klasik ahşap bir gezi yatı,  artık Yatservis’in güvenli hizmeti ile hayatına devam ediyor.

Narin teknenin ana makinesinin çıkış ve girişi için iptal edilmiş olan kaportası üst yapı görüntü olarak değişmeden yeniden yapıldı.  Ana makine kapsamlı bir tamirden geçti.

Yatservis bundan sonra periyodik olarak teknenin bakımlarını yapacak.

Nisan 2011: Yatservis Amerikan Konsolosluğu teknesinin ömrünü uzattı.

Yatservis  Amerikan Konsolosluğu teknesinin ömrünü uzattı.

Hiawatha,  1932’ de New York’da  Boğazın zor şartları için inşa edilmiş 15m klasik ahşap bir gezi yatı,  artık Yatservis’in güvenli hizmeti ile hayatına devam ediyor.

Narin teknenin ana makinesinin çıkış ve girişi için iptal edilmiş olan kaportası üst yapı görüntü olarak değişmeden yeniden yapıldı.  Ana makine kapsamlı bir tamirden geçti.

Yatservis bundan sonra periyodik olarak teknenin bakımlarını yapacak.

Nisan 2010: Suni tik kaplama!

Temsilcisi olduğumuz Amerian Unique Teak markalı ürünleri kullanarak teknelerinizde her türlü suni tik kaplama uygulaması yapıyoruz. Gerçek tik ağacının kalitesinde fakat çok daha ucuz ve dayanıklı bir ürün olan suni tik, teknenizin iç ve dış kaplama ihtiyaçları için doğru ürün olabilir. Suni tik, aynı zamanda kara uygulamaları için de uygun bir ürün olup ev, balkon, teras, otel ve diğer mekanlardaki uygulamalarda mükemmel sonuç vermektedir. Daha geniş bilgi için www.unique-teak.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nisan 2010: Tik kaplama!

Yat Servis, malzeme ve işçilik dahil tik kaplamayı metrekaresi 475 EURO’dan (vergi hariç) yapıyor. En kaliteli malzeme ve megayat sektörü tecrübeli ustalarımızla ve Yat Servis güvencesiyle teknenize tik kaplama yaptırmak için lütfen bizi arayın.

Nisan 2010: Oğuzhan Too Refit’i tamamlanıyor

Istanbul Sailing Academy’nin satın aldığı Oğuzhan Too, Yat Servis refitiyle hayata döndü. Nisan ayının 3. haftasında üzerindeki işler bitip denize geri dönecek olan Oğuzhan Too’nun gövdesi baştan başa elden geçti, boyası yapıldı, direği onarılıp boyandı, tüm arması ve elektronik aksamı elden geçti. Farr40’ın şampiyon bir temsilcisi olan Oğuzhan Too’ya yeni hayatında bol şans dileriz.

  • Hizmetlerimiz

    Servis hizmetlerinin en önemli kuralı, üreticilerin hazırladığı bakım manuelleri ve kitapçıklarına harfi harfine uymaktır. Bakımlar arıza olmadan yapılmalı, tamire mümkün olduğu oranda gerek kalmamalıdır. Arıza durumunda tanının doğru konulması devamı »

  • Ürünler

    Bakım hizmetlerimizin yanısıra müşterilerimizin ihtiyacı olabilecek her türlü tekne, yedek parça ve ekipmanı temin etmekte yardımcı oluyoruz. Bunlara kısaca değinmek gerekirse; yeni tekne satışı, ikinci el tekne satışı, kiralık tekne devamı »

  • Haberler

2018 Yat Servis - All Rights Reserved
Designed by Hakkı Ceylan