Temsilcilikler

Ocean Medical International – http://www.oceanmedicalinternational.com/

Ocean Medical International Ltd., medikal kit ve aletler imalatı ve satışı, 24/7 medikal danışmanlık, telefon aracılığı ile medikal danışmanlık ve yat personelinin medikal konulardaki eğitimi hizmetlerini 1993 yılından beri başarıyla sürdüren bir firmadır. Ocean Medical ürünleri dünya denizlerinde yol alan en büyük ve önde gelen yatlarda bulunmakta ve günlük gezinti sırasındaki ihtiyaçlardan süperyat seviyesindeki ihtiyaçlara kadar her çeşit çözümü içlerinde barındırmaktadır.

G&M Power Plant – http://www.gmpp.co.uk/

60 seneden fazla bir süredir jeneratör sektöründe faaliyet gösteren G&M endüstriyel, askeri ve denizcilik sektörüne yönelik çözümler sunmaktadır. Son zamanlarda bu kategorilere telekom operatörlerine yönelik çözümlerini de eklemiştir. Seri üretimden ziyade uzmanlık gerektiren durumlar için tasarım ve üretim yapan G&M, imalatında her çeşit motoru ve alternatörü kullanma esnekliğine sahiptir.

Nu Teak – http://www. nuteak.com

Nu Teak sentetik tik üreten bir Amerikan firmasıdır. Ticari uygulamalarda bile kullanılabilecek kadar dayanıklı fakat lüks yat sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak kadar yaratıcı bir çözüm olan sentetik tik PVC bazlı bir ürün olup mantar önleyici bir kompozisyona sahiptir ve yüksek dereceli UV önleyicileri bünyesinde içermektedir. En zararlı UV seviyesine sahip ekvator bölgelerindeki kullanımından sonra dahi yeni döşenmiş görünüşünü muhafaza etmektedir. Sentetik tik geri dönüşümden gelen malzeme ile imal edilmektedir. Çevreye katkısının yanında gerçek tik fiyatını ödeyip plantasyon tiki satın alma riskini de ortada kaldırmaktadır. Yağlama, leke çıkarma, vernik ve zımpara gibi bakım ihtiyaçları sentetik tik kullanımında tamamen ortadan kalkmaktadır.Kullanıcısına hem para hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır.

UMT International  http://www.umtmarine.com/ 

Yatlar için çok çeşitli ekipmanlar üreten UMT Marine, paslanmaz metal imalat konusunda çözümler sunmaktadır.

Mast Products – http://www.mastproducts.com

Mast Products 1995 yılından beri faaliyette olan denizciliğin beşiği Hollanda menşeli bir firmadır. Özellikle denizcilik sektörüne hitap edecek şekilde dizayn edilmiş olan LED aydınlatma ürünleri imal eden firma tasarımları ve üstün üretim teknolojisi ile benzerlerinin bir adım önündedir.

Natural Mat – http://www.naturalmat.com

Natural Mat 1999 yılından beri denizcilik sektörüne yönelik tekstil çözümleri sunmaktadır. Devon’da imal edilen Natural Mat mamullerinde tamamen geri dönüşüme uygun ürünler kullanılmaktadır. Özellikle siparişe özel yatak üretiminde Natural Mat markası dünyanın önde gelen süperyatlarında ve mağazalarında tercih edilen markaların başında gelmektedir.